بسم الله
 
EN

بازدیدها: 971

مجاز بودن اجاره دادن منازل مسکوني به دفتر وکالت

  1392/7/8

سوال:

سلام خسته نباشيد.
 با چه قانون يا راي وحدت رويه اي ميتوان در کميسيون ماده صد شهرداري در مورد مجاز بودن اجاره دادن منازل مسکوني به دفتر وکالت دفاع کرد؟
 سپاس از شما
---------------------------

پاسخ:

خود بند 24 ماده 55 قانون شهرداريها بس است.در اين بند مي گويد استفاده توسط خود مالک اگر وکيل باشد، تجاري نيست.مالک هم مي تواند مالک عين باشد هم منفعت (اجاره)





برای دادن نظر، باید به صورت رایگان در سایت عضو شوید. [عضویت در سایت]



مشاوره حقوقی رایگان