بسم الله
 
EN

بازدیدها: 836

استرداد ملک

  1392/6/8

سوال:


شخصي خانه اش را تحت عنوان مهريه به نام همسرش کرده و قرار بوده که زن امضا دهد که مهريه اش را دريافت کرده اما پس از انتقال خانه نه تنها کاغذي براي دريافت مهريه امضا نکرده بلکه براي دريافت مهريه به دادگاه شکايت کرده.آيا ميتوان ملک را بازپس گرفت با توجه به اينکه فقط به دليل دادن مهريه اش به نامش شده بوده؟ ماده 256 کمکي ميکند؟
-----------

پاسخ:


کار دشواري است. وکيل بگيرييد. توضيحاتم را نخواهيد فهميد. خلاصتا بايد ثابت کنيد انتقال به ارزش واقعي نبوده و براي بطلان انتقال گام برداريد تا زوجه اقرار به مهر بودن کند.





برای دادن نظر، باید به صورت رایگان در سایت عضو شوید. [عضویت در سایت]



مشاوره حقوقی رایگان