بسم الله
 
EN

بازدیدها: 960

محاسبه زيربنا

  1392/2/21

سوال:

باسلام : آيا اسکلت ساختمان بدون سقف ، زيربنا محسوب ميشود؟و آيا کميسيون ماده100شهرداري ميتواند اضافه متراژ اسکلت را بعنوان اضافه بنا جريمه کند؟

---------------

پاسخ:

نه ولي اسکلت اضافي خلاف مقررات شهرسازي و زيباسازي است و بايد قلع شود.





برای دادن نظر، باید به صورت رایگان در سایت عضو شوید. [عضویت در سایت]

حجت الله محسن پور

- 1392/4/2 - 13:8:58
بنام خدا.باسلام.طبق قانون ساختماني که بدون سقف باشد مانع زيربنا بودن ميشود در حالي که نبودن سقف بر روي ساختمان.ساختمان را ناقص ميکند.در مورد سوال دوم موافقم.



مشاوره حقوقی رایگان